TOKARZ CNC. NIEMCY, Memmingen/ Bawaria

WAŻNE

Start pracy: od zaraz/ Wymagane własne auto

Praca na stanowisku

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy

NIEMCY, rejon Memmingen/ Bawaria

Znajomość j. obcego

Język niemiecki podstawy (poziom A1) + komunikatywny angielski mile widziany

Doświadczenie

Minimum 2 lata doświadczenia jako operator CNC

Prawo jazdy

Kat. B + własne auto

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Chcesz podjąć współpracę z firmą działającą na rynku ponad 20 lat? Interesuje Cię praca na niemiecką umowę i zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju? Gwarantujemy cotygodniowe zaliczki i terminowe comiesięczne wynagrodzenie. Zaufały nam setki pracowników – dołącz do naszego teamu już teraz.

Dla naszego kienta w rejonie (87700) Memmingen/Bawaria, z branży m.in. automotive, lotniczej oraz producenta dużych serii mało-gabarytowych (m.in. śruby kulowe) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR CNC

Twoje zadania:

Obsługa tokarek CNC (automaty tokarskie) ze sterowaniem Fanuc
Ustawianie maszyn wielowrzecionowych

Zmiany narzędzi w maszynach wielowrzecionowych, tutaj należy zmienić kilka narzędzi zamiast jednego
Przeprowadzanie pomiarów ręcznych (małe mikroskopy w celu sprawdzenia podanych tolerancji, późniejsza korekta w razie potrzeby)

Ustawianie i monitorowanie maszyn
Kontrola jakości
Wyłącznie duże serie (od 20 000 sztuk do 30 milionów sztuk)
Gotowy towar sortowany jest do skrzynek i umieszczany na środku transportu lub w wyjątkowych przypadkach do maszyny podchodzą pomocnicy i następnie sortują gotowe części do skrzynek
Po szkoleniu obsługa 2 maszyn jednocześnie
Około 60% jest produkowane ze stali nierdzewnej

Produkcja precyzyjnych elementów o średnicy od 2 mm do 2000 mm i długości do 3000 mm oraz elementów sześciennych o wymiarach do 1800 x 1500 x 1000 mm.

Dodatkowe informacje:

Szkolenia minimum 4 tygodnie, w trakcie szkolenia wyłącznie zmiany dzienne
Kandydaci z doświadczeniem jako frezerzy są przyuczani do pracy przy tokarkach.

Oczekiwany profil:

Szkolenie na operatora CNC/tokarza CNC lub (i) frezera CNC lub kwalifikacje porównywalne
Doświadczenie w obsłudze tokarek lub (i) frezarek CNC/ znajomość sterowania Fanuc mile widziana/ nie wymagana
Samodzielność na stanowisku pracy
Elastyczność, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1 + komunikatywny angielski

Posiadanie własnego auta na dojazd do pracy

Dostępność zmianowa (3 zmiany):

04:45  – 13:30

13:30  – 19:15

19:15  – 04:45

Co oferujemy?

Wynagrodzenie do około € 2900,00 netto miesięcznie z dodatkami

€ 160 do € 185 tygodniowo: dodatek do kosztów podróży do miejsca zamieszkania/ wypłacany raz w miesiącu (€ 640 do € 740 łącznie), niezależnie od tego czy pracownik był w tym czasie w Polsce, czy nie

€ 20,00 dziennie: dodatek do kosztów noclegu

Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym

Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach

Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)

€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)

€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)

Cykliczne podwyżki

Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie

Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty

Dodatki za prace zmianowe

Niemiecka umowa o pracę

Dodatki urlopowe oraz świąteczne

Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)

Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy

(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz