OPERATOR REACH TRUCK. HOLANDIA, Utrecht

Praca na stanowisku

OPERATOR REACH TRUCK

Miejsce pracy

HOLANDIA, Utrecht

Znajomość j. obcego

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Doświadczenie

Minimum roczne jako operator RT

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Utrechcie (3542) poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA TYPU REACH TRUCK

Opis stanowiska pracy:

Będziesz pracować jako operator wózka typu reach truck w magazynie z produktami mrożonymi.

Firma zajmujmąca się głębokim mrożeniem, zbierająca zamówienia dla supermarketów.

Praca w godzinach od 07:00 do 17:00

Temperatura: -23 stopnie

Co będziesz robić?

Przewozisz i umieszczasz palety z mrożonymi towarami we właściwym miejscu

Czego od Ciebie oczekujemy?

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego

Przynajmniej rocznego dośw. w pracy jako operator wózka typu reach truck + uprawnienia holenderskie lub europejskie

Prawa jazdy kat. B

Doświadczenie w pracy w minusowych temperaturach mile widziane

Doświadczenia w nie więcej niż w 2 miejscach pracy w poprzednim roku, sprawdzamy referencje

Co oferujemy?

Stawkę € 15,68 /h brutto
Specjalistyczną odzież termiczną !
Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
Cotygodniowe wypłaty
Możliwość darmowego kursu j. niderlandzkiego
Dopłata € 2,00 dziennie dla kierowcy
Zakwaterowanie w domach mieszkalnych/ nie hotelach
Częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne
Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo
Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
Opiekę koordynatora
Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko
Pracę w agencji z 60 letnim doświadczeniem

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz