PRACOWNIK SORTOWNI PAPRYKI. HOLANDIA, Harmelen/ Utrecht

Praca na stanowisku

PRACOWNIK SORTOWNI PAPRYKI

Miejsce pracy

HOLANDIA, Harmelen/ Utrecht

Znajomość j. obcego

Znajomość angielskiego lub niderlandzkiego mile widziana

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Prawo jazdy

Mile widziane/ nie wymagane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 3481 Harmelen/ rejon Utrechtu, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

Nasz klient to firma zajmująca się sortowaniem i pakowaniem papryki.

Praca odbywa się w dużej hali, gdzie ustawione są różnego rodzaju maszyny, które sortują i pakują wszystkie kolory papryki.

Prace takie jak zakładanie pokrywek na wypełnione pojemniki z papryką lub wykonywanie prace sortownicze i pomoc przy tzw. pracach FlowPack, czyli pracach dla szybkich rąk.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Co oferujemy?

Stawkę € 12,00 h/brutto od 21. roku życia

Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)

Cotygodniowe wypłaty

Możliwość darmowego kursu j. niderlandzkiego

Dopłata € 2,00 dziennie dla kierowcy

Zakwaterowanie w domach mieszkalnych/ nie hotelach

Częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne

Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo

Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)

Opiekę koordynatora

Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)

Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko

Pracę w agencji z 60 letnim doświadczeniem

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz