PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY. HOLANDIA, Amsterdam, Alkmaar i Velsen Noord

WAŻNE

UWAGA!  ABY PODJĄĆ PRACĘ NA PONIŻSZYM STANOWISKU WYMAGANE JEST WŁASNE ZAKWATEROWANIE W REJONIE Amsterdam, Alkmaar i Velsen Noord + WŁASNY TRANSPORT DO PRACY!

Praca na stanowisku

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Miejsce pracy

HOLANDIA, Amsterdam, Alkmaar i Velsen Noord

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki na poziomie komunikatywnym

Doświadczenie

Mile widziane/ nie wymagane

Prawo jazdy

Własne auto (inny transport) na dojazd do pracy będzie konieczny

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w m. Amsterdam Westpoort (1040), Alkmaar (1812 RR), Velsen Noord (1951) poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

Oferta dla pracowników sprzątających w Amsterdamie, Alkmaar i Velsen Noord.

Każdy pracownik musi być samodzielny jeśli chodzi  o dojazd do pracy oraz przygotowany na dojazd do wszystkich podanych lokacji tj. Amsterdam Westpoort (1040) Alkmaar (1812 RR), Velsen Noord (1951).

Praca jest od pon do pt oraz w  co druga sobotę (istnieje też możliwość pracy np. w każdą sobotę dla zainteresowanych).

Możliwość pracy na pół etatu bądż w pełnym wymiarze godzin (38 godz. z możliwością nadgodzin)

Praca będzie polegała na sprzątaniu biur, kantyn/ obejmuje mycie stanowisk, opróżnianie koszy na śmieci, odkurzanie, sprzątanie toalet.

Nasz klient posiada lokalizacje w: Amsterdam Westpoort, Alkmaar oraz w Velsen Noord i ze względu na potrzebę przemieszczania się w trakcie pracy konieczne jest posiadanie prawa jazdy oraz własnego środka transportu.

Czego oczekujemy?

Własnego zakwaterowania i transportu do pracy  w rejonie Alkmaar / Amsterdam

Komuniktywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego

Motywacji do pracy

Doświadczenie nie jest wymagane, ale dla osób z doświadczeniem jest możliwość negocjacji wyższej stawki

Co oferujemy?

Stawkę od € 13,16/h brutto plus zwrot kosztów za dojazd do pracy oraz roczna premia wypłacana na koniec roku (8%).

Zwrot kosztów dojazdu € 0,21/km.

Ubezpieczenie € 33.45 tygodniowo

Informacje dodakowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz